ŻYCIE TUTAJ TO KOMEDIODRAMAT
Blog > Komentarze do wpisu

Całkiem przypadkiem..

.. czyli nie tylko dla Łosi
W poszukiwaniu przygód i wrażeń, jakie na co dzień dostarcza mi Internet, całkiem przypadkowo wpisując hasło horoskop w google natrafiłem na horoskop. 

Nie był to jednak zwyczajny horoskop..
 
Indiański horoskop
 
Bez przeczytania wstępnego, moja myśl to: -indiański magiczny horoskop, wyższa szkoła jazdy dla kur domowych.Pierwszy rzut oka i pierwsza myśl po przeczytaniu nagłówków: - Horoskop indiański jest dla jeleni, łosi i dzięciołów. Pierwsze ironiczne i niezbyt pozytywne myśli rozmyły się wraz z wgłębieniem się w lekturę mojego drugiego ja, którym okazał się jeleń.
No może po dojściu do tego, że ktoś uważa mnie za jelenia, tylko dlatego, bo urodziłem się wtedy, kiedy się urodziłem, nadal nie wpływało na moją pozytywną opinię na temat horoskopów.

Ale jednak co się stało że uległem omamieniu i pomyślałem:
Łał ! to całkowita prawda ! ktoś kto to pisał zna się na rzeczy. W stu procentach opis pasuje do mnie. A mianowicie :


JELEŃ 21.05-20.06
To wielki flirciarz i uwodziciel, ma mnóstwo wdzięku i uroku, jest błyskotliwy i dowcipny, czym często zwraca na siebie uwagę płci przeciwnej. Ale nie jest mu łatwo wytrwać w stałym związku, lubi bowiem zmiany. Będzie jednak wierny partnerowi o żywej inteligencji i wielu zainteresowaniach, z którym nie będzie się nudził.


Rozanielony wiadomością, że ten jeleń to jednak nie jest łoś, hiena, buhaj ani jakiś tam żuczek gównojadek, popierając co do literki, słowa które jakiś bardzo mądry człowiek napisał, zabrałem się do dalszego czytania o innych rozmaitych ludziach, których zrównano z wydrą, gęsią, czy bobrem.


Moja radość zarówno jak i pozytywna opinia o horoskopach zaczęła spadać tak szybko jak ostatnio spadają akcje giełdowe w stanach na wall street. 

Szczerzę ? jeleń od łosia się wiele nie różni. Tekst różny, znaczenie to samo, a nawet ma bogatsze upodobania. Podkreślono tu bowiem lubowanie się w sexie, o czym u mnie nawet nie raczono wspomnieć w najmniejszym stopniu. Co więcej, w większości zwierzątkowych horoskopów wspomniano że lubią sex i przeżycie z nimi intymnego doznania jest niezwykłą przygodą. Czyli co? Ze mną niby nie jest? Popełniając ten kategoryczny błąd przekreślili na zawsze moją pozytywną opinie na temat horoskopów, chociaż nie była ona dłuższa niż długość mojego Jelenia (chodzi tu oczywiście o długość horoskopu).


Ostatnia myśl..
Jakie te Indiany mądre, że wpadły kiedyś na pomysł pisania horoskopów i publikowania ich w Internecie.
 
 
 
 
 
Łosia z łososiem zamieniono na potrzeby blogu.


środa, 22 października 2008, zycie_is_simple

Polecane wpisy

  • Mamy rok 2012

    "..bo życie musi trwać dalej.." Jest godzina 23:01. Cóż za wspaniała pora, na wskrzeszenie tego co umarło tak dawno, a co się tak miło wspomina z nutką uśmiechu

  • dzisiaj pomysł na: Budkę - cz.1

    Wracając dziś, a w sumie to jeszcze wczoraj o 22.30 do domu mijałem skupisko blaszanych budek. W jednych były sprzedawane za dnia kurczaki, w innych ciasteczka,

  • ZAKUPY W HIPERMARKECIE

    -ooo jak już jestem koło hipersuperkuper marketu to może wejdę, tu mieli zawsze tanie tiktaki.. Sam bliżej nie wiem co mnie podkusiło, ale wszedłem. Jestem w śr

Komentarze
2008/10/22 13:57:31
A wiesz, ze od czasu do czasu, dla zgrywy czytam rózne horoskopy.
Fajnie dowiedzieć się, że czeka mnie premia w pracy (chyba wypłaci mi ją ślubny, bo jestem juz emerytką;), poderwie mnie brunet wieczorową porą;).
Jak prognozy są niepomyslne, to nie wierzę w to, bo kto wierzy w horoskopy?;)))
No chyba, ze jest to indianski horoskop ... dla Łosi (czy jakichś innych zwierzatek);)))
-
Gość: Sandera, *.apus-net.pl
2008/10/23 14:53:00
Ja czytam horoskopy. Przyznaje się bez bicia. :-)
To mój nałóg. Nic mi się nigdy nie sprawdza, a ja wciąż z uporem maniaka codziennie sprawdzam horoskop dzienny, horoskop Majów, biorytm i układam tarota. Jestem nawiedzona. Czy na sali jest lekarz?
Co do notek, to jestem pod wrażeniem Twojego kunsztu literackiego. Zapowiada się niezły blog satyryczny, poruszający problemy natury egzystencjonalnej.
Będę zaglądać. Aj promys.
Pozdro. Yo.!