ŻYCIE TUTAJ TO KOMEDIODRAMAT
Blog > Komentarze do wpisu

Chujoza

Wpis, w którym przekleństw nie brakuje.
Po czterech nie przebierając w Polskim słownictwie chujowych wpisach, które były spowodowane tym, że podczas wieszania obrazka na ścianę spadłem z taboretu i jebłem się mocno w głowę (proszę napisać rozprawkę na temat tego czy się pisze jebłem czy może raczej jebnąłem), przyszła najwyższa pora na ten mniej chujowy. Ten wpis nie jest dla ludzi o małych kutasikach. Panowie po niżej 15 centymetrów proszeni są o wyjście. Ci, którzy nie wiedzą co mają, linijka w łapę i do łazienki, żeby nikt nie widział jak sobie mierzycie. Dziewczyny, które jeszcze nie mają za sobą chłopa w łóżku mogą zostać. Może czegoś konstruktywnego się dowiedzą. Jest was zdecydowana mniejszość i niestosownym po prostu by było jak bym napisał prostolinijne „proszę wypierdalać”. Mniejszości narodowe należy szanować.

Jeśli jeszcze ktoś nie nacisnął magicznego krzyżyka w prawym górnym rogu ekranu, za chwilę będzie miał okazję to zrobić. Bo ten wpis nie jest również do osób, które przeklinają z częstotliwością jednej kurwy na dwa słowa (jesteście tak obeznani w temacie, że więcej chuja czy kurwy wam nie potrzeba). W niektórych miejscach w Polsce, te osoby stanowią zdecydowaną większość i nikt się nie przypierdoli, o obrazę uczuć mniejszości narodowych.

I chcę się zapytać teraz, co wy macie do tych naszych dzyndzolków?
Mamy je i już. My musimy z tym żyć, wy nie. Musimy żyć również ze świadomością, że większość z was patrzy na nas z odrazą. Gdyby dziewczyny nie patrzyły na nasze siusiaki z odrazą, nigdy by nie powstały powiedzenia takie jak:

- weź chuja na taczkę i wypierdalaj
- chuj Ci w oko (trzeba być skrajnie popierdolonym, żeby chcieć wsadzać swojego małego w czyjś oczodół)
- gdzie z tym chujem idziesz
- takiego chuja to ze świecą szukać
- Twój stary to chuj
- chuj Ci w dupę (zwrot skierowany w stronę chłopaka, może być źle przez niego odebrany. Jeżeli natraficie na geja to już się od niego nie odczepicie)
- chujem jesteś, chujem byłeś, i chujem być będziesz
- chuj Cię boli
- z prostym chujem w ciemności jest jak z latarką, zawsze raźniej
A na koniec proste:
- i chuj

Te wszystkie chujowe zwroty, świadczą o tym jak z wielką odrazą traktujecie prostego chuja.
Gdyby pałki były by ładne, w życiu nie było by wrzutu: Ty chuju. Wtedy to by brzmiało bardzo gejowsko. Komplement typu: wyglądasz jak chuj, w życiu by się nie przyjął. Dlaczego? Bo chuj jest chujowy, tak było jest i będzie.

A co ze zwrotem typu „chujowy jesteś w łóżku”? Gdyby chuj był by ładny nie był by chujem, czyli mówiąc prościej ten zwrot by nigdy nic pozytywnego nie oznaczał.

Nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy chuj był by wyniesiony przez dziewczyny na szczyt piramidy rzeczy ładnych i uznany za ósmy cud świata. Wtedy każda laska chcąca zawołać pieszczotliwie swojego chłopaka musiała by użyć zwrotu: choć tutaj Ty chuju.
Wtedy zwrot: „jesteś chujem, bez jaj” nie był by honorowany.

Żyjąc w świecie gdzie chuj to chuj i chuj, w którym nie ma miejsca na chuja nad chujami, a ochujeć można, zacytuję wam słowa ksiąg zakazanych, które w szkołach się nie ukażą, dopóki chujowe podejście do chuja, się nie zmieni. 

„Więc powstańcie jak jeden chuj,
 Mężowie godni tronu po przodkach swych zacnych,
 Weźcie szable jak chuje w dłoń,
 I walczcie o naród swój,
 Żeby każdy na Siczy czy Rusi chuj,
 Jak i synowie nasi,
Byli zwani powszechnie,
Chujami prostymi, pozytywistycznymi.”


Prośba do dziewczyn. Jeżeli chuj wam miły, bądźcie miłe i dla chuja, bo nie taki chuj straszny jak go malują.


Kończąc już ten jakże chujowy wywód, podsumuję go absurdalną sprzecznością: 
Ładny z Ciebie chuj.Słowa wyjaśniające:
Wszystkie zwroty pisane w formie grzecznościowej (z wielkiej litery Ci, Tobie, Twojemu staremu, itd..) mają na celu uświadomienie wam tego, iż nikogo tutaj nie chciałem urazić. Jeżeli w tym wpisie poczułeś się urażony, wyżal się w komentarzu, lub po prostu spierdalaj, bo mylnie przeszedłeś/przeszłaś przez selekcję osób wybranych, która była na początku.


niedziela, 09 listopada 2008, zycie_is_simple

Polecane wpisy

  • Mamy rok 2012

    "..bo życie musi trwać dalej.." Jest godzina 23:01. Cóż za wspaniała pora, na wskrzeszenie tego co umarło tak dawno, a co się tak miło wspomina z nutką uśmiechu

  • dzisiaj pomysł na: Budkę - cz.1

    Wracając dziś, a w sumie to jeszcze wczoraj o 22.30 do domu mijałem skupisko blaszanych budek. W jednych były sprzedawane za dnia kurczaki, w innych ciasteczka,

  • ZAKUPY W HIPERMARKECIE

    -ooo jak już jestem koło hipersuperkuper marketu to może wejdę, tu mieli zawsze tanie tiktaki.. Sam bliżej nie wiem co mnie podkusiło, ale wszedłem. Jestem w śr

Komentarze
Gość: Sandera, *.apus-net.pl
2008/11/09 12:35:09
chujowa notka.
-
Gość: badboy, *.chello.pl
2008/11/13 10:36:59
ale jakby nie bylo masa prawdy w niej jest :|
-
Gość: Fem, *.internetdsl.tpnet.pl
2008/11/15 01:29:48
Drogi Panie, jako że jestem tutaj pierwszą kobietą która pociągnie dłużej ten wątek ośmielę się przedstawić postawę większości kobiet w tym temacie. Pyta się Pan co my mamy do tych waszych "dzyndzolków".. więc odpowiem - nic absolutnie do nich nie mamy! Nawet więcej - większości kobietom one się bardzo podobają :) Przecież, gdyby ta cała nasza większość patrzyła na was z odrazą gatunek ludzki nie miał by szansy bytu.. bo patrzenie patrzeniem, a co dopiero mieć z nim bliżej do czynienia.. Mało tego - "Kult członka długo był obecny w wielu kulturach. Przedstawiano go w postaci rzeźb, noszono jako amulet na szyi. Potężny i wspaniały - słowem fascynujący - mógł odczyniać czary i powodować cud poczęcia. W starożytnej Mezopotamii jednakowo nazywano penis i kolano."
[URL]patrz.pl/zdjecia/kult-czlonka[/URL] W niektórych kulturach jest obecny do dziś.
Oczywiście.. są kobiety, które patrzą z odrazą, nie da się ukryć.. są dwie takie grupy kobiet: pierwsze zwane są lesbijkami, drugie (i tu myślę, że od nich zwrot -chuj pochodzi) są tak skrzywdzone przez facetów, że nie ma się co dziwić :P

(A swoją drogą jestem ciekawa jak Pan to zaobserwował, że kobiety patrzą z obrzydzeniem.. jakaś sonda uliczna? - E mała zobacz.. fajny nie? :))

Wracając do tematu.. Wydaje mi się, że obecnie ludzie nie zdają sobie sprawy, co naprawdę oznacza słowo chuj. Używają na prawo i lewo, bo tak się przyjęło. Masa nawet nie wie jak to się poprawnie właściwie pisze..
I jeszcze.. jeśli chodzi o tą naszą domniemaną odrazę.. co ze zwrotami "ty głupia cipo", "ale z ciebie cipa"? Bo idąc analogicznie wymyślili je faceci, patrząc z odrazą na narządy kobiece.. Czy większość facetów patrzy na cipkę z odrazą i stąd się wzięło to słowo?
-
Gość: 3kk a, 80.50.128.*
2009/10/17 23:09:44
Pięknie żeś to Pan wymyślił... Prze Chuj z Ciebie.
Brawo ! ;D
-
2010/08/07 00:59:23
Prawidłowa polszczyzna każe napisać "jebnąłem" ;P
-
2010/08/07 01:06:27
Hehe , mój powyższy komentarz się znalazł po przeczytaniu kilku pierwszych linijek (dwóch?) W sumie mniejsza o to , reasumując ... doczytałam do końca i stwierdzam iż masz rację . Wy Panowie jakoś mało szacunku macie do swojego przyrodzenia , a to tak atrakcyjny narząd ;-) I nie doceniacie tego co na ten temat myślą kobiety .
-
2010/08/07 01:09:30
A jeszcze dodam ... Nie strasz wilka lasem a baby ... Pozdrowienia z podkarpacia ;)
-
Gość: loader, *.ip.abpl.pl
2011/05/13 19:10:18
...i chuj!
-
Gość: Gall Anonim, *.lodz.msk.pl
2012/01/29 02:48:24
Inteligentny opis "literacki".Chuj Ci w oczodół.A tak na poważnie w życiu ważne Są:Pieniadze,Władza i Sex.Lepiej żeby miłość i przyjaźń ale Live is brutal
-
Gość: Gall Anonim, *.lodz.msk.pl
2012/01/29 02:48:48
Inteligentny opis "literacki".Chuj Ci w oczodół.A tak na poważnie w życiu ważne Są:Pieniadze,Władza i Sex.Lepiej żeby miłość i przyjaźń ale Live is brutal