ŻYCIE TUTAJ TO KOMEDIODRAMAT
Blog > Komentarze do wpisu

Jestem Gejem

Dlatego wyjdę w stringach na ulicę, wezmę megafon i uczynię prywatną paradę równości.
Panowie Geje, powstańcie. A teraz nie wiem, czy mam wam gratulować, czy współczuć. 


Czynicie z siebie sieroty po przejściach uważając, że ktoś was musi dostrzec i zrozumieć. Nie musi. Sam do tej pory czekam na dostrzeżenie, zrozumienie i wysłanie mi miliona dolarów na godziwe życie. Czy tak się stanie? Czy mam jednak zorganizować paradę ludzi równych majątkowo żeby bogaci zrozumieli moją niedole, bo pod tym względem nie mogę się z nimi zasadniczo równać (ciągle mi mało). Murzyn (dzisiaj nie chce mi się być poprawnym politycznie) nie może się równać z Azerbejdżaninem i nie organizują parad równości. Pies z kotem nie mogą się równać i nie organizuje im się parad równości. Posiadacze BMW nie mogą się równać z posiadaczami lambordżini i nie organizują parad równości, nawet moja babcia nie może się równać z lambordżini i też nie organizuje z tego powodu parad równości.

Na wasze rozumowanie teraz ja z przedstawicielami mężczyzn kochających kobiety powinienem wyjść, wygolić sobie na tyłkach kochamy kobiety i najlepiej dać to hasło jeszcze na wszystkich koszulkach i transparentach, po czym przejść dumni i wyniośli przez pół miasta, robiąc korek, tańcząc bez koszul i najlepiej dla was, bo bez spodni z okrzykami „bądźmy równi, chociaż my nie kochamy siebie wzajemnie”. I zrobić to tyko po to żeby starać się równać z wami.

Człowiek stara się równać ze społeczeństwem i musi iść na paradę, bo mu to w żaden inny sposób nie wychodzi.


Co wy uważacie, gdy jesteście na takiej paradzie? Że są one potrzebne światu? Że trzeba pokazać, że już się nie chowacie i jest was coraz więcej? Coraz więcej mężczyzn skrzywdzonych przez panienki szukających jedynego wsparcia u chłopaka. Osobiście cieszę się i raduję, bo zmniejszacie tysiącom konkurencje. Zmniejszacie ją kolesiom, na których by laski nawet nie zerknęły gdyby nie ich świadomość, że największe ciacha, jakie stąpają po tej ziemi są właśnie za szybą i można sobie tylko na nie popatrzeć. 

Mam uwierzyć, że tak dobitnie walczycie o moje zdanie i dla mnie tak się poświęcacie abym was uznał za normalnych, równych pipoli? Przyznalibyście się w końcu, że chodzi wam tylko o to żeby się zapoznać z nowymi zastępami w waszych szeregach, a nie o jakieś gówniane uznanie moje czy innych. Mnie wisi to, co powiedzą o mnie inni to niby, czemu miałoby wam zależeć na moim czy innych zdaniu. 


Usłyszałem też niedawno opinię że z tego odchylenia da się wyleczyć. Trzeba też być fajnym ludziem myśląc, że z mężczyzny kochającego centymetry u innych można wyleczyć. Trzeba nieźle wierzyć w swoje mylne umiejętności do przekonywania innych.

Ktoś zawszę uważał, że gej to gej, a nie mężczyzna i tego myślenia całkowicie nie zmienicie, tak samo jak wy nie zmienicie zdania o swoich pokrzywionych paradach równości. 
 
Szczerzę to nikogo to tak na dobrą sprawę nie obchodzi czy jesteście czy was nie ma. Sami robicie wokół siebie otoczkę nieszczęśliwych i uciśnionych. Kiedy nie było parad wszyscy wiedzieli że jesteście, nie ujawnialiście się masowo i każdy to zlewał bo nikt nie miał wyrobionego zdania na wasz temat. A teraz co? Doczekaliście się notatki u mnie. haha! I było prowokować?


„Najfajniejsi mężczyźni to geje, a ja szukam innego”
Tych słów na koniec nie można oczywiście wiązać z moją osobą. Żeby nie było.
wtorek, 04 listopada 2008, zycie_is_simple

Polecane wpisy

  • Mamy rok 2012

    "..bo życie musi trwać dalej.." Jest godzina 23:01. Cóż za wspaniała pora, na wskrzeszenie tego co umarło tak dawno, a co się tak miło wspomina z nutką uśmiechu

  • dzisiaj pomysł na: Budkę - cz.1

    Wracając dziś, a w sumie to jeszcze wczoraj o 22.30 do domu mijałem skupisko blaszanych budek. W jednych były sprzedawane za dnia kurczaki, w innych ciasteczka,

  • ZAKUPY W HIPERMARKECIE

    -ooo jak już jestem koło hipersuperkuper marketu to może wejdę, tu mieli zawsze tanie tiktaki.. Sam bliżej nie wiem co mnie podkusiło, ale wszedłem. Jestem w śr

Komentarze
2008/11/04 18:58:37
Szczerze mówiąc do gejów nic nie mam. Najlepiej by było, gdyby oni siedzieli cicho, a my żebyśmy też się jakoś specjanie nie ekscytowali (mam na myśli księży, starsze panie i te mniej starsze ale strasznie zgorszone). Taka ogólna, niemożliwa tolerancja.
I byłby spokój a nie ciągłe nakręcanie siebie nawzajem.

A karafka jest głęboka jak cholera ;)
-
2008/11/06 22:37:01
jestem gejem ... żeby był zabawnie, mam zbliżony stosunek do parad gejowskich co ty ... no i ironiczny stosunek do tego świata Niekiedy moje nastawienie bywa bardziej szydercze od twojego :) wprost nie do uwierzenia, ale tak jest Pozdro
-
2008/11/11 00:24:16
w sumie racja... geje nie powinni sie martwić o nastawienie społeczenstwa i przyzwyczajac je paradami, tylko stwierdzic "i don't give a fuck" i robić, co chcą.
-
cedro84
2008/11/12 16:47:23
No ja w sumie też sie z Tobą zgadzam. Czemu niby jedni ludzie mieli obchodzić innych ludzi. Czemu miałyby kogokolwiek obchodzić ich emocje. Jakie to ma znaczenie, że banda kretynów wysmiewa rasistowsko murzyna w tramwaju. Nikt mu przecież nie obiecywał, że będzie łatwo. Jakie to ma znaczenie, że masa ludzi nie otrząsneła się po II wojnie światowej i po Holocauście i traumę tę potem wtłaczają w swoje dzieci. Najlepiej bawić się na swoim podwórku, manifestując egoizm jako najlepszą, bo nieangażującą innych ludzi w myślenie i empatie, formę uczestnictwa w życiu społecznym.

Gratuluję bloga.
:)
-
2008/11/13 12:07:28
cedro i maganuno - co za odkrywcze wpisy - nie poznaję :))))
też się zgadzam z autorem tego wpisu!
-
2008/11/13 16:38:17
a ja sie nie zgadzam, ale nie w takim sensie, ze zamierzam kogos przekonywac:]
-
zycie_is_simple
2008/11/13 18:54:48
maganuna
a w jakim? wcześniej pisałaś, że racja.
Ktoś tu kłamie
-
2008/11/14 10:06:00
Maganuna zawsze kłamie więc cię nie przejmuj. Ale tu chyba chodzi o to że ona zgasza się z komentarzem Cedro84 a nie z merytorycznym sensem twojej notki...

Maganuno - jak to powinni robić co chcą ci okropni geje - to mi się kojarzy z rozbestwionymi trollo-teletubisiami które idą na paradę i skaczą po ulicach bezcelowo... Ale wtedy zawsze można uciszyć taką demonstrację siłowo tak jak w dwudziestoleciu między wojennym - kawalerią panowie, kawalerią :)