ŻYCIE TUTAJ TO KOMEDIODRAMAT
Blog > Komentarze do wpisu

MIASTO LANDFALL’a

Publikując tą notatkę, rozpoczynam trzeci miesiąc z LANDFALL.blox.plPomijając zbędne informacje takie, jakie miały miejsce w Formularzu pierwszego miesiąca, np, że do tej pory strona na której jesteś miała 2125 odwiedzin pragnę zauważyć iż na dworze świeci słoneczko, świecą niebieskie chmurki, nawet ptaszki rozświergotane też świecą. Jest piękniusio, śliczniusio i różowiusio.

Wydawać by się mogło, najlepszy dzień na powstanie nowego miasta. Podtrzymuję paranoję, którą rozpoczęli internauci i zaczęli budować internetowe miasta, jako iż jestem jednym z was i kocham skrajne paranoje.

Pierwsze medialnie opublikowane zdjęcie mieściny LANDFALL

 LANDFALL.blox.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest ładna wiocha, trzy stodoły na krzyż pośród czterech pól. Z trzecią zamieszkałą osobą, podciągnąłem elektrykę do miasta i wybudowałem początkowe drogi na euro 2012.

 

Chcesz wzbogacić moje miasto o swoją osobę? Wystarczy, że klikniesz na to zdanie. W magiczny sposób zostaniesz przeniesiony w miejsce dobrobytu, dostatku, radości i uśmiechów.

Jeżeli mnie nie lubisz, to kliknij w to zdanie. Osoby które mnie nie lubią też są potrzebne na świcie.

 

Każda osoba bez zmiennego IP zostanie odnotowana po wejściu jako jeden mieszkaniec wnoszący internetowy budżet stu pięćdziesięciu euro do mojej wioski na liczne imprezy tam organizowane, bez ciągania do dalszych opłat. Opłata za alkochol należy do mnie, płacicie tylko za wstęp.

Mam nadzieję, że sami zbudujecie przepiękne miasto, z którym NIU JORK się nie będzie mógł równać, ale i tak pewnie gówno z tego wyjdzie.. Ja nie mam w tym żadnego udziału oprócz założenia.

 

Miasto będę odwiedzał, patrzył ile nowych chat powstało w plemieniu i tak dalej. Samo miasto odzwierciedlać będzie społeczność LANDFALL’a

 

Miłego życia życzy życie.
podpisano: życie_is_simpleczwartek, 11 grudnia 2008, zycie_is_simple

Polecane wpisy

  • Mamy rok 2012

    "..bo życie musi trwać dalej.." Jest godzina 23:01. Cóż za wspaniała pora, na wskrzeszenie tego co umarło tak dawno, a co się tak miło wspomina z nutką uśmiechu

  • dzisiaj pomysł na: Budkę - cz.1

    Wracając dziś, a w sumie to jeszcze wczoraj o 22.30 do domu mijałem skupisko blaszanych budek. W jednych były sprzedawane za dnia kurczaki, w innych ciasteczka,

  • ZAKUPY W HIPERMARKECIE

    -ooo jak już jestem koło hipersuperkuper marketu to może wejdę, tu mieli zawsze tanie tiktaki.. Sam bliżej nie wiem co mnie podkusiło, ale wszedłem. Jestem w śr

Komentarze
2008/12/11 15:44:44
Spełniłam obywatelski obowiązek i odwiedziłam mieścinę. Wygląda nieco surowo. I, ten, supermarketu brakuje ^^
Skrajne paranoje są potrzebne. I ile radochy dają 8D
-
2008/12/11 20:18:10
to jeszcze nie paranoja
jak grałam w Ogame to prawie wcale nie spałam, bo ciągle fleetsave albo atak :P
-
zycie_is_simple
2008/12/11 23:02:13
Ale ogame ma jakieś perspektywy. Jak ja grałem w ogame to chodziłem spać o pierwszej, a wstawałem o piątej. Po dwóch miesiącach takiej gry wyglądałem jak zombi i tym samym przestałem należeć do top 30. Dokończę część chwalebną i napiszę jeszcze że we flocie byłem top 2, ale wszystko poszło się .. (w krzaczki)
-
Gość: Ola, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/12/13 12:59:59
ja weszlam i patrze ;D a tu ile juz budynkow :P oby tak dalej;D
-
2008/12/13 18:58:35
zycie_is_simle - to był czasy! brakuje mi Ogame. ale boję siegrać bo znowu mnie wciągnie:P
top2 we flocie no no no! koleżko gwazdkę pewnie miałeś nie jedną!
ja byłam w top 10 i miałam 3 księżyce, wszystkie uzyskane przez złomowanie :P jeden taki sie uwziął na mnie i co mi wjechał w planetę to BUM! i mam moona. KOleś po 3 razie był tak załamany ,że skasował swoje konto i przestał grać :P
Na jakim Uni grałeś???????
-
zycie_is_simple
2008/12/14 10:01:22
Ale się zrobiło kiczowato i tandetnie. Ktoś mi powie co mnie podkusiło abym zrobił miasto i nazwał je nazwą bloga? Pół tysiąca mieszkańców, a ja już mam dość. Kolorowe domki na odludziu, gdzie nawet furmanka nie zajży.

owca102
Grałem na 30 uni. Powstał by mi księżyc na 99 procent po ze złomowaniu mojej floty, gdyby nie fakt, że księżyc już tam był. Podsumowując na darmo miałem taką wielką flotę jak i tak gówno mi z tego zostało. Nawet miliony złomu mi rozkradli i praktycznie zostałem z niczym. I tak po trochu jechali aż włączyłem urlop z postanowieniem omijania szerokim łukiem ogame.

Znienawidzilem klikani: the crims, ogame, plemiona (chociaż wspominam pozytywnie) jakieś cuś co się auta tworzyło, ale brakuje mi jakiejś różnorodności w tych wszystkich grach. Poszedłem level up i gram teraz tylko w 3D typu americas army lub Martian heroes. Ostatnio nawet zacząłem kupowac oryginały gier i czuje się z tym całkiem nieźle.

Pasowało by bardziej rozwinąć temat i walnąć notatkę, ale to już innym razem.
-
bu_is_one
2008/12/14 15:59:29
Nic nie szkodzi, że ma dużo blogów w linkach. Ja też potrafię mieć w linkach kilkadziesiąt blogów, które (prawie) regularnie czytam. Więc zawsze istnieje jakaś szansa, że on też tak robi ;)
(a zresztą, nawet jeśli nie, to jest darmowa reklama ;)

A miasto rozrosło się nadspodziewanie szybko :D