ŻYCIE TUTAJ TO KOMEDIODRAMAT
Blog > Komentarze do wpisu

MICHAEL JACKSON

Król(iczek) POP’u.


Śpiewał z Britney Spears, występował z Luckiem Pavarottim, dał koncert z zespołem SPICE GIRLS.
 
 
Jako małe czarne dziecko zapragnął być najbogatszą białą kobietą na świecie.

Tak naprawdę zniszczył moje życiowe marzenie. Z białego jak ściana chłopca, chciałem zrobić czarną murzynkę w klasycznej królewskiej wersji POP. Za młodu nawet sobie zamówiłem tuzin operacji które przybliżyłyby mnie do moich skromnych marzeń, ale pojawił się Majkel z podobnym pomysłem na siebie. Udało mu się (?!?) wykonać operację jako pierwszemu i musiałem usunąć się w cień aby nie popełnić plagiatu.

Michael Jackson
Naśmiewacie się z jego wyglądu, porównujecie jego podobiznę twarzy do mordek z filmu planeta małp, wyszydzacie go. Chciałbym mieć możliwość zapytania się go twarzą w twarz (to stwierdzenie nie brzmi przy nim raczej poważnie) czy sam jest zadowolony z tego co sobie zrobił. Czy jest zadowolony, z faktu bycia delikatniejszym od kobiety bo przesadził z ilością operacji, czy jest zadowolony, że mu teraz warga obwisa bo mięśnie twarzy mu jej najzwyczajniej w świecie nie trzymają. I wreszcie czy jest zadowolony z tego, że jest pierwszym wokalistą który się rozpadł.


Ale tak szczerze to kim trzeba być żeby przeszczepić się z murzyna na białasa, a potem nagrać teledysk i śpiewać w nim o tym, że nieważne czy jest się czarnym czy białym.

 
Może to jego niechciany wygląd spowodował, że po występach z nim, Brytnej poszła do fryzjera obciąć się na łyso, Spajs gerlki się rozpadły, chociaż przed koncertem z nim zapierały się rękami i nogami że będą trwały wiecznie, a Lucek, no cóż.. Poszedł sobie i świeć Panie nad jego tuszyczką.

Może to kwestia wyglądu a może kwestia emocji jakie Majkel wzbudza w społeczeństwie.

Możemy szydzić z jego obwisłej wary jak i z całej twarzy, możemy wyśmiać jego złote gaciorki do kostek, nawet możemy sobie pozwolić na nazywanie go pedofilem, ale czego by tutaj złego o nim nie powiedzieć to i tak nic nie jest w stanie zachwiać jego statusu król(iczk)a popu, bo nikt tak pięknie za jąderka się nie łapał i nikt tak pięknie nie przebierał nóżkami jak on. Jego styl, technika tańca i pomysł na siebie, to jego własny świat, którego nikt nie zdoła podrobić ani powtórzyć jego niewątpliwego sukcesu.


Poza tym jakie on dawał koncerty, ludzie w pierwszych rzędach pod sceną masowo mdleli. Ile czasu minęło od jego świetności, a u nas takich koncertów do tej pory nie ma. Bo co to za koncert gdzie wyjdzie Doda i pomacha nam wszystkim dupą.Patrząc na Majkela chciałoby się powiedzieć, że naprawdę ciężkie jest życie murzyna.

czwartek, 08 stycznia 2009, zycie_is_simple

Polecane wpisy

  • Mamy rok 2012

    "..bo życie musi trwać dalej.." Jest godzina 23:01. Cóż za wspaniała pora, na wskrzeszenie tego co umarło tak dawno, a co się tak miło wspomina z nutką uśmiechu

  • dzisiaj pomysł na: Budkę - cz.1

    Wracając dziś, a w sumie to jeszcze wczoraj o 22.30 do domu mijałem skupisko blaszanych budek. W jednych były sprzedawane za dnia kurczaki, w innych ciasteczka,

  • ZAKUPY W HIPERMARKECIE

    -ooo jak już jestem koło hipersuperkuper marketu to może wejdę, tu mieli zawsze tanie tiktaki.. Sam bliżej nie wiem co mnie podkusiło, ale wszedłem. Jestem w śr

Komentarze
2009/01/09 17:20:38
Michael miał bardzo ciężkie życie i ciężkie dzieciństwo. Jak ktoś poznał jego historię to się nie dziwi dlaczego zrobił sobie te operacje i dlaczego się rozpada. Robi dobrą muzykę i zawsze robił i za to należy mu się szacunek, a reszta jest milczeniem.
-
kosmitanikita
2009/01/09 19:37:17
ciekawy wpis, a tak poza tym ... wielki szacun dla Majkela
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/07/04 10:47:31
pedofil ;)
-
Gość: www, *.adsl.inetia.pl
2009/07/08 17:28:46
Co za głupoty! Przecież on nie miał operacji rozjaśniania skóry. Może przydałoby Ci się dowiedzieć o nim czegoś wieęcej i dopiero później pisać na Jego temat, a nie wypisywać takie brednie.
-
Gość: , *.toya.net.pl
2011/06/05 21:53:32
Rest In Peace Michael