ŻYCIE TUTAJ TO KOMEDIODRAMAT
Blog > Komentarze do wpisu

CO MOŻNA MÓWIĆ W MEDIACH A CZEGO PIP NIE

Wszystkie brzydkie kurewki, pospolite spierdalacze, czy nawet oschłe chujątka są wypipowywane z mediów. Jakieś ministerstwo ustaliło że niestosownym by było słyszeć w biały dzień te wszystkie pojebane słowa. Jeśli chce ich ktoś posłuchać, niech poczeka do dwudziestej drugiej.

A więc zakazali wszystkich wulgarnych i obraźliwych słów?

 


Jak wynika z najnowszych badań, najbardziej obraźliwe słowa to pedał i ciota. Zwykłe kurwy już mało kogo ruszają. Słowa tak bardzo obrażające pedałów niejednokrotnie spotykamy w telewizji, radiu czy gazetach. Nikogo to nie rusza że z wypowiedzi : 


„idzie kurwa pedał zajebany” na wizji usłyszymy „idzie pip pedał pip”?

 

 

Nie lubię kiedy robi się ze mnie debila większego niż jestem. Przecież każdy wie co się wypipowuje, ale wszyscy udają że jeśli widać kurwe na ustach ale nie słychać to jest wszystko porządku.Problem polega na tym, że zwrot pedał, też jest obraźliwy. Niejednokrotnie słychać w wypowiedziach posłów słowo pedał, ale im nikt pip’ą nie przerwie.
Głowy państwa popadły w taką paranoję, że ustalają które brzydkie wyrazy można puszczać, a których nie należy, bo nie wypada. Spieprzajcie dziady, cholery, pedały, cioty są na porządku dziennym, chociaż też zaliczamy je do słów „brzydkich” uwłaczających czyichś tam godności.  

 

 

A ja mówię kurwa dość. Albo wszystkie wyrazy gorszące pipać, albo żadne. 

 

 

 

Ministrom proponuję zaktualizować listę słów wypipowywanych, i proszę nie robić z nas debili i nie puszczać nam zamiast „kurwa” to „k pipa”, albo w ogóle proszę pipać co drugie słowo, żeby nikt się nie domyślił o co chodzi i gdzie padło przekleństwo.

 

 

 

sobota, 28 lutego 2009, zycie_is_simple

Polecane wpisy

  • Mamy rok 2012

    "..bo życie musi trwać dalej.." Jest godzina 23:01. Cóż za wspaniała pora, na wskrzeszenie tego co umarło tak dawno, a co się tak miło wspomina z nutką uśmiechu

  • dzisiaj pomysł na: Budkę - cz.1

    Wracając dziś, a w sumie to jeszcze wczoraj o 22.30 do domu mijałem skupisko blaszanych budek. W jednych były sprzedawane za dnia kurczaki, w innych ciasteczka,

  • ZAKUPY W HIPERMARKECIE

    -ooo jak już jestem koło hipersuperkuper marketu to może wejdę, tu mieli zawsze tanie tiktaki.. Sam bliżej nie wiem co mnie podkusiło, ale wszedłem. Jestem w śr