ŻYCIE TUTAJ TO KOMEDIODRAMAT
Blog > Komentarze do wpisu

OBIAD Z KUBĄ WOJEWÓDZKIM

Szedłem jakąś starą wybrukowaną kamieniami uliczką. Co ja tu robię? Po cholerę ja tu idę?! Nie wiem.. Skręciłem do jakiejś knajpy i wszedłem do środka. Na zewnątrz można było zauważyć napis obiady domowe. Ale ja nie zauważyłem..

 

 

Trafiłem do jakiejś mniejszej knajpki choć był tu duży ruch, gdzie obiad można było wszamać za 7 złotych i jeszcze po tobie pozmywają. Wszędzie te same stare drewniane stoliki na które ktoś ze swoją mocno artystyczną wizją położył te same oklepane ceraty w czerwono białą kratę.


Usiadłem przy jednym z nich. Nawet nie byłem głodny. Dokładnie w tej samej sekundzie w której moje pośladki zetknęły się z niezbyt wygodnym krzesełkiem, pośladki Pana Kuby W. zrobiły to samo i to przy tym samym stoliku.


Rodzinna atmosfera powiększyła się z pierwszymi miłymi słowami Kuby. Nawet nie pamiętam za bardzo jakimi.. Wiem tyle, że odnosił się do mnie jak do starego kumpla. Zaczęliśmy debatować nad jakimiś mniej ważnymi sprawami w środowisku gwiazd. Choć nie dałem po sobie tego poznać w środku byłem cały w szoku, a raczej odkryłem to że byłem dopiero, gdy Kuby już nie było.


No ale Kuba jeszcze jest, a jakaś miła pani w białym fartuchu, blond włosach upiętych czerwoną wstążką (znowu ta ordynarna czerwień) podała właśnie rosół z makaronem. Nagle rozmowa się urwała tak szybko jak się zaczęła i zabraliśmy się do jedzenia ZUPY?! Przecież ja nic nie zamawiałem!!.. I jeszcze pewnie każą zapłacić?! Tak bym pomyślał, ale nie zdążyłem słysząc coś co przypominało chlipnięcie z długim siorbnięciem.


Tak jest! Panie Kubo chlipałeś i siorbałeś na potęgę. To wszystko by przypominało romantyczny obiadek przy świecach we dwoje w jakiejś wykwintnej restauracji, tyle że bez świec, wykwintnej restauracji i z rosołem. Kuba Wojewódzki siadł o 90 stopni ode mnie więc, o romantyczności połączonej z chlipaniem i siorbaniem tym bardziej nie było mowy.

 


A teraz niech ktoś sprawdzi sennik i mi powie CO TO KURWA ZNACZY?!

 

 

 


poniedziałek, 01 lutego 2010, zycie_is_simple

Polecane wpisy

  • Mamy rok 2012

    "..bo życie musi trwać dalej.." Jest godzina 23:01. Cóż za wspaniała pora, na wskrzeszenie tego co umarło tak dawno, a co się tak miło wspomina z nutką uśmiechu

  • dzisiaj pomysł na: Budkę - cz.1

    Wracając dziś, a w sumie to jeszcze wczoraj o 22.30 do domu mijałem skupisko blaszanych budek. W jednych były sprzedawane za dnia kurczaki, w innych ciasteczka,

  • CZEGO W SEKSIE KOBIETY NIE LUBIĄ

    Oczami mężczyzny 1) Anal - Osobiście nie widzę w tym nic fajnego. Popychanie w dupsko i patrzenie jak kobieta wygina twarz tak żeby jakoś udać, że jej się to po

Komentarze
Gość: Kylie, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/02/01 13:39:35
Bogato.
-
zycie_is_simple
2010/02/01 13:41:41
Właśnie biedno.. Bo Kuba pewnie przyjechał swoim nowym Porsche a ja swoje gdzieś posiałem i na piechotę byłem.
-
Gość: Kylie, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/02/01 13:43:01
No to faktycznie biedno.
-
Gość: Katarzyna Be, *.internetdsl.tpnet.pl
2010/02/02 16:09:31
Moim zdaniem są to ukryte, nieokiełznane pragnienia, których boisz się wyjawić głośno, a które skrywasz głęboko w sobie :P
Przeczytałam całego Twojego bloga, chyba faktycznie mi się nudziło, tym bardziej że była północ ;)
Pozdrawiam,
Kaś (może jeszcze pamiętasz starą znajomą z tramwajo/bizneso/emilkowych spotkań ;P)
-
Gość: Zenek, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/08/07 22:29:49
Wychodzi na to, że będziesz robił z siebie błazna w jakimś show albo dostaniesz ciekawą prace i będziesz zauważany przez otaczającą cie rzesze ludzi. Po za tym nadal będziesz jadał w tanich knajpach ... :-)